Kompletna psychologia profesjonalnego inwestora

Current Status
Not Enrolled
Price
197,00 zł
Get Started
This szkolenie is currently closed

Wszystkie informacje i materiały dostarczane w ramach tego kursu są tylko dla celów edukacyjnych i informacyjnych i nie stanowią porad finansowych ani nie są dedykowane jako narzędzie do inwestowania lub handlu na rynkach finansowych. Autor kursu nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty finansowe poniesione przez uczestników w wyniku zastosowania lub interpretacji informacji zawartych w kursie. Uczestnictwo w kursie jest dobrowolne, a każdy uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za własne decyzje inwestycyjne.

Uczestnicy są informowani o tym, że handel na rynkach finansowych niesie ze sobą wysokie ryzyko i że wartość inwestycji może się zmniejszyć, a nawet przepaść. Przed rozpoczęciem handlu na rynkach finansowych należy dokładnie zrozumieć ryzyko i przeprowadzić własną ocenę sytuacji finansowej oraz skonsultować się z niezależnym doradcą finansowym.

Wszelkie dane, materiały, informacje, obliczenia, analizy, artykuły, opracowania oraz opinie, poglądy, komentarze, wiadomości znajdujące się w filmie nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538)

Shopping Cart